czwartek, 17 lipca 2014

Dębowiec :)

hei♥
Niedawno wróciłam z Dębowca i powiem wam, że było bardzo fajnie. Nocleg miałam w Jaśle na sali gimnastycznej. Na szczęście była ciepła woda z czego byłam mega zadowolona, ponieważ rok temu może 2 lub 3 pierwsze osoby na ponad 100 miało ciepłą wodę. O Dębowcu nie będę dużo wspominać, po prostu wrzucę filmiki z tamtych dni. Miałam ten post pisać wcześniej, ale nie było mnie w domu całymi dniami, ponieważ jeździłam z siostrą do Wiśnicza na otwarty basen. Trochę mi plecy spaliło, ale na szczęście nie boli bardzo :) Dopiero co się wakacje zaczęły a ja już czuję, że za niedługo będzie szkoła... :( W najbliższym czasie postaram się zrobić post na temat " sposób na nudę " a was proszę o propozycje na inne posty w komentarzach :)

Dzień 1. Dzień 2. Dzień 3. Dzień 4. Dzień 5. Dzień 6.











czwartek, 19 czerwca 2014

Holidays !!!

Hei♥
Dzisiejszy post będzie o moich planach na wakacje. Zaproponowała mi napisanie go Daria za co jej dziękuję, ponieważ mam mało pomysłów na posty i z chęcią napiszę wszystkie zaproponowane mi przez nią posty.
  A więc od 7 do 12 lipca jadę na Saletyńskie spotkanie młodych w Dębowcu. Byłam już na nim rok temu i jest na prawdę super. Polecam każdemu! wiem, że pewnie pomyślicie : " hahaha.. nie chcę spędzić tygodnia na modlitwie.. są wakacje.. do kościoła będę chodzić w roku szkolnym.. itd. " ale tak na prawdę w Dębowcu nie jest a, że non stop się modlimy.. są tez koncerty, spotkania w trawie a na noclegach jest po prostu super! możecie poszukać na youtube różnych filmików. tańczymy belgijkę, polkę itd. Na prawdę polecam! zapisy są do końca czerwca, można się zapisać u siebie w parafii, ale wiem, że nie każda parafia organizuje wyjazd. Można wtedy pytać w większych parafiach typu: Kraków, Tarnów, Gdańsk, Bochnia itd. na pewno gdzieś znajdziecie. Ja na pewno w tym roku będę :)

Potem pewnie będzie spontan.. to jest chyba najlepszy sposób, ponieważ zawsze gdy coś zaplanuję to potem i tak z tego nic nie wychodzi, ale pamiętajcie! nie siedźcie w domu przed komputerem! ja będę wpadać na bloga co jakiś czas i opisywać co się u mnie dzieje, ale na pewno nie zamierzam przesiedzieć wakacje. Na pewno też będę gdzieś nad wodą, jeździć do kina, na baseny... może trafi się wyjazd za granice, ale to jest niepewne.. jak mówiłam spontan najlepszy! :D to na tyle, jeżeli chodzi o jakieś wyjazdy itd.

Planuję też zrobić sobie kolorowe włosy! myślałam o tym już w tamte wakacje, ale tak szybko zleciały, że nie zdążyłam. planowałam zrobić sobie kolczyka, ale jeszcze nie wiem gdzie go zrobię i czy wgl. go zrobię. Zamierzam też robić mnóstwo tatuaży henną! to na prawdę jest fajną wizualizacją jeżeli chcecie w przyszłości zrobić sobie prawdziwy tatuaż.

Na dziś to tyle, niestety nie mam żadnych zdjęć, dlatego wstawię wam kilka zdjęć wakacyjnych :)



ZDJĘCIA Z DĘBOWCA! :D






sobota, 7 czerwca 2014

Przed wakacjami :)

hei♥
Dawno mnie tu nie było, ale co jakiś czas zaglądam i za każdym razem chcę coś napisać, ale czas mi na to nie pozwala. Chcę wam szybko napisać co się u mnie dzieje. Więc jak pewnie każda z was cieszę się, że już niedługo wakacje. Jednak to nie oznacza, że nie muszę się uczyć. Robimy jakieś projekty i zadania, żeby została jakaś pamiątka po nas w szkole. Nie wiem, czy wiecie, ale ten rok szkolny jest moim ostatnim w mojej szkole. Po wakacjach idę do nowej szkoły. Oczywiście wakacje, więc trzeba się opalić i jakoś wyglądać, więc postanowiłam co jakiś czas wybierać się z koleżankami na rowery. Podczas słonecznego dnia nie dość, że nas ładnie wiaterkiem opali to jeszcze poćwiczymy i spalimy zbędne kalorie.Wiem, wiem ja nie mam z czego spalać, każdy mi to mówi. Jednak to nie znaczy, że mam nie ćwiczyć, ponieważ w tedy doprowadzę się do niezbyt ciekawego wyglądu. Na dziś to tyle, zbieram się szybko na ognisko do Kingi. paa :)


sobota, 17 maja 2014

2# Look Book

hei♥
Jak pewnie i u was pogoda jest okropna. Cały czas pada deszcz przez co mamy powodzie, ale co tam! Przyjechała do mnie kuzynka Nikola i postanowiłyśmy zrobić sobie sesję. Oczywiście pogoda nie jest piękna, więc zrobiłyśmy ją w domo, ale pod koniec postanowiłyśmy, że pogoda nie popsuje nam humoru i poszłyśmy zrobić sobie zdjęcia w deszczu. Niestety jedyny minus to taki, że mam zwykły aparaty i nie są to jakieś super zdjęcia. Deszczu nie uchwycił a było by tak fajnie. Ale to da się przeżyć. A więc zapraszam ws do oglądania moich stylizacji! :)

I











II




III




 w deszczu :)



piątek, 9 maja 2014

Last time :)

Hei♥
Jak pewnie zauważyłyście coraz rzadziej piszę posty, ale to wynika z braku czasu. Ostatnio zaczęłam częściej wychodzić z domu ze znajomymi i wracałam dość późno biorąc pod uwagę, o której musiałam wstawać. W poniedziałek będę miała bierzmowanie. Na trzecie imię wybrałam sobie Anna, ponieważ bardzo mi się ono podoba. W ostatnim czasie zaopatrzyłam się w różnego typu kosmetyki i mm nadzieję, że uda mi się zrobić recenzję. Planuję też zrobić ulubieńcy tego miesiąca. Planów mam dużo, ale czasu mam za mało jednak postaram się zrealizować chociaż połowę postów jakie planuję. Dziś pisałam dwa sprawdziany z matematyki i niemieckiego. Na niemieckim koleżanka Ewa miała zeszyt z którego korzystała a ja się do niej odwracałam dosłownie przez całą lekcję. Na szczęście pani tego nie widziała i napisałyśmy prawie wszystko.





Podoba wam się wybrane prze zemnie imię?
 Jakie posty chciałybyście zobaczyć na moim blogu?